Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

SPIDER Systemy i Sieci Komputerowe

SPIDER Systemy i Sieci Komputerowe to firma, która powstała w 1997 roku. Świadczymy usługi informatyczne dla firm głównie z Dolnego Śląska, ale realizujemy projekty również w całej Polsce. 

Naszym klientom oferujemy systemy informatyczne dla wielu branż i wielkości firm. 

Oferujemy oprogramowanie dla gastronomii - restauracji, barów, klubów muzycznych (Gastro) oraz hoteli (Chart) firmy LSI Software.

                     

Aby ułatwić prowadzenie biznesu oferujemy oprogramowanie wspomagające procesy zarządzania przedsiębiorstwem. Mamy rozwiązania zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Małym i średnim firmom proponujemy rozwiązania Insert GT, Insert Nexo lub Reset2
Dla większych firm mamy rozwiązanie szyte na miarę - Insert Navireo. Jest to system ERP, który wspomaga zarządzanie w wielu średnich i dużych firmach różnych branż w Polsce i zagranicą.

      

Dla sklepów i dużych marketów proponujemy rozwiązanie firmy Infoft (PC-Market i PC-POS). 

       

Oprócz oprogramowania, dostarczamy sprzęt komputerowy, aby klient mógł być kompleksowo obsłużony. Sprzedajemy kasy fiskalne, drukarki fiskalne (głównie firm Elzab i Posnet), serwery, komputery, terminale POS, drukarki, rozwiązanie auto ID (czytniki kodów kreskowych, kolektory danych), szuflady kasowe i inne.

Całość integrujemy na etapie wdrożenia, przeprowadzamy szkolenia personelu, a później świadczymy obsługę serwisową oraz dostarczamy materiały eksploatacyjne - rolki kasowe, rolki do drukarek bonowych, tonery i papier A4.

Administrujemy serwery Windows oraz Linux oraz świadczymy usługi backupu.

Aktualności

Vendero

30.09.2018

Jeśli posiadasz program Subiekt GT lub Subiekt Nexo i chcesz założyć sklep internetowy, Vendero jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jesteśmy w stanie bardzo szybko uruchomić dla Ciebie klep internetowy połączony z Twoim magazynem. Zamówienia będą automatycznie importowane do Twojego Subiekta, a przebieg realizacji będzie na bieżąco monitorowany. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie celem omówienia realizacji projektu sklepu internetowego. Dzięki Vendero zaistniejesz w świecie e-commerce.

Nexo

30.09.2018

Szukasz nowoczesnego systemu, który pomoże w prowadzeniu Twojego biznesu, programy z linii Insert Nexo jest dla Ciebie. Program sprzedaży i magazynowy to Subiekt Nexo, książka przychodów i rozchodów lub ryczałt zostaną obsłużone przez program Rachmistrz Nexo. Dla firm z pełną księgowością (księgami handlowymi) mamy Rewizor Nexo. Program kadry i płace to Gratyfikant Nexo. Idealnym programem CRM jest Gestor Nexo.

Programy dla gastronomii

11.08.2018

Jeśli potrzebujesz programu dla swojej restauracji, klubu, baru, food traka to dobrze trafiłeś. Programy linii Gastro to idealne rozwiązanie dla Twojego lokalu. Zadzwoń lub napisz maila, a my dostosujemy odpowiednią wersję do Twojego lokalu, zaproponujemy odpowiedni sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb - terminale POS, drukarki kuchenne, KDS (Kitchen Diplay System), systemy przywoławcze - pagery dla kelnerów i klientów, transmitery itp.

Zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą.

Witryna stworzona na platformie