Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

SPIDER Systemy i Sieci Komputerowe

SPIDER Systemy i Sieci Komputerowe to firma, która powstała w 1997 roku. Świadczymy usługi informatyczne dla firm głównie z Dolnego Śląska, ale realizujemy projekty również w całej Polsce. 

Naszym klientom oferujemy systemy informatyczne dla wielu branż i wielkości firm. 

Oferujemy oprogramowanie dla gastronomii - restauracji, barów, klubów muzycznych oraz hoteli.

          

Aby ułatwić prowadzenie biznesu oferujemy oprogramowanie wspomagające procesy zarządzania przedsiębiorstwem. Mamy rozwiązania zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Małym i średnim firmom proponujemy rozwiązania Insert GT, Insert Nexo lub Reset2
Dla większych firm mamy rozwiązanie szyte na miarę - Insert Navireo. Jest to system ERP, który wspomaga zarządzanie w wielu średnich i dużych firmach różnych branż w Polsce i zagranicą.

                 

Dla sklepów i dużych marketów proponujemy rozwiązanie firmy Infoft (PC-Market i PC-POS). 

  

Oprócz oprogramowania, dostarczamy sprzęt komputerowy, aby klient mógł być kompleksowo obsłużony. Sprzedajemy kasy fiskalne, drukarki fiskalne (głównie firm Elzab i Posnet), serwery, komputery, terminale POS, drukarki, rozwiązanie auto ID (czytniki kodów kreskowych, kolektory danych), szuflady kasowe i inne.

Wszystkie produkty znajdziecie w naszym sklepie.

Całość integrujemy na etapie wdrożenia, przeprowadzamy szkolenia personelu, a później świadczymy obsługę serwisową oraz dostarczamy materiały eksploatacyjne - rolki kasowe, rolki do drukarek bonowych, tonery i papier A4.

Administrujemy serwery Windows oraz Linux oraz świadczymy usługi backupu.

Witryna stworzona na platformie