Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

SPIDER Systemy i Sieci Komputerowe

SPIDER Systemy i Sieci Komputerowe to firma, która powstała w 1997 roku. Świadczymy usługi informatyczne dla firm głównie z Dolnego Śląska, ale realizujemy projekty również w całej Polsce. 

Naszym klientom oferujemy systemy informatyczne dla wielu branż i wielkości firm. 

Oferujemy oprogramowanie dla gastronomii - restauracji, barów, klubów muzycznych (Gastro) oraz hoteli (Chart) firmy LSI Software.

                     

Aby ułatwić prowadzenie biznesu oferujemy oprogramowanie wspomagające procesy zarządzania przedsiębiorstwem. Mamy rozwiązania zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. Małym i średnim firmom proponujemy rozwiązania Insert GT, Insert Nexo lub Reset2
Dla większych firm mamy rozwiązanie szyte na miarę - Insert Navireo. Jest to system ERP, który wspomaga zarządzanie w wielu średnich i dużych firmach różnych branż w Polsce i zagranicą.

      

Dla sklepów i dużych marketów proponujemy rozwiązanie firmy Infoft (PC-Market i PC-POS). 

       

Oprócz oprogramowania, dostarczamy sprzęt komputerowy, aby klient mógł być kompleksowo obsłużony. Sprzedajemy kasy fiskalne, drukarki fiskalne (głównie firm Elzab i Posnet), serwery, komputery, terminale POS, drukarki, rozwiązanie auto ID (czytniki kodów kreskowych, kolektory danych), szuflady kasowe i inne.

Całość integrujemy na etapie wdrożenia, przeprowadzamy szkolenia personelu, a później świadczymy obsługę serwisową oraz dostarczamy materiały eksploatacyjne - rolki kasowe, rolki do drukarek bonowych, tonery i papier A4.

Administrujemy serwery Windows oraz Linux oraz świadczymy usługi backupu.

Aktualności

Navireo

11.08.2018

Szukasz systemu ERP uszytego na miarę? ERP Navireo jest idealnym rozwiązaniem dla Twojego biznesu. Zapraszamy do kontaktu, a nasz handlowiec umówi się z Tobą na prezentację systemu. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami systemu Navireo.

Insert GT

11.08.2018

Insert GT to idealny wybór dla małych i średnich firm. System sprzedaży i obsługa magazynu to Subiekt GT. Dla małej księgowości w formie Książki Przychodów i Rozchodów lub ryczałtu idealnym rozwiązaniem będzie Rachmistrz GT. Dla większych firm z księgami handlowymi proponujemy system Rewizor GT, Gratyfikant GT to system kadrowo - płacowy. Jeśli potrzebujesz systemu CRM, Gestor GT będzie rozwiązaniem dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację systemu.
Witryna stworzona na platformie